«Leia MyHits loom» kampaaniatingimused1. Üldsätted

1.1. AS Eesti Meedia meediakanal MyHits (edaspidi: MyHits) «Leia MyHits loom» kampaania (edaspidi: Kampaania) algab 03.08.2017 ja kestab kuni 05.08.2017 (edaspidi: Periood). Kampaania puhul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga.

1.2. Kampaaniat korraldab AS Eesti Meedia, registreeritud asukoht Tallinn, Maakri 23a, registrikood 10184643, e-post: myhits@myhits.ee; edaspidi: Korraldaja). Toodud kontaktidelt on võimalik saada ka lisainformatsiooni.

1.3. Kampaania korra on Kampaania Korraldaja kehtestanud käesolevates tingimustes.


2. Kampaanias osalemine

2.1. Kampaanias saavad osaleda kõik Eesti Vabariigi kodanikud või välismaalasest Eesti Vabariigi residendid tulumaksuseaduse mõistes, kes on vähemalt 18-aastased.

2.2. Osaleda võivad punktile 2.1. vastavad üksikisikud või üksikisikud grupina.

2.3. Korraldaja jätab endale õiguse kõrvaldada kampaaniast isik, kes ei vasta käesolevas punktis määratletud osalemise tingimustele ning nõuda osaleja vanuse tõendamist.


3. Piltide laadimise tingimused

3.1. Pilt tuleb teha koos ühega kolmest Pärnu linna paigaldatud MyHits looma plakatiga.
3.2. Pildid tuleb postitada Instagrami, enda isiklikule kontole, lisades postitusse #MYHITS
3.3. Postitaja Instagrami konto peab olema avalik (Public)
3.4. Pilte saab esitada alates 3. augustist kuni 5. augusti 2017, kella 16.00-ni.
3.5. Pildi üleslaadimisega kinnitab konto omanik, et ta:
3.7.1. omab avaldatud pildi autoriõigusi;
3.7.2. on tutvunud kampaania tingimustega ja aktsepteerib neid;
3.7.3. annab võidu korral nõusoleku töödelda oma isikuandmeid, avaldada nime meedias, sotsiaalmeedias, reklaamides, PR-kampaaniates ja muudel Korraldaja turunduslikel eesmärkidel ilma talle selle eest täiendavat tasu maksmata ning vastavat kokkulepet sõlmimata.

4. Kampaania võitja välja kuulutamine ja auhind

5.1. Võitjaga võetakse ühendust MyHits Instagrami konto kaudu. Võitja nimi kuulutatakse välja 5.august kell 16.05 MyHits Instagrami kontol.

5.2 Võitja peab võiduteatele vastama 1 tunni jooksul, edastades enda kontaktandmed.
        5.2.1 Võitja mitte vastamise korral, 1 tunni jooksul, valitakse uus võitja.

5.3. Kampaania võitja saab:
5.2.1. Sularahas 300€
5.2.2. Tulumaksu maksab AS Eesti Meedia

5.4 Võitja peab tulema võidule järgi kontakteerumis hetkest 2 tunni jooksul.

6. Muud tingimused

6.1. Kampaanias osalejate poolt käesolevate tingimuste eiramise või MyHitsile enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud MyHitsi süüst, ei vastuta MyHits Kampaanias osalemise või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

6.2. Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on MyHitsil ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja andmata, teatades sellest kohe MyHits Instagrami ja Facebooki lehel

6.3. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

6.4. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult märgusõnaga «Leia MyHits loom» hiljemalt 05.08.2017 käesolevates tingimustes toodud kontaktidele. MyHits lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul pretensiooni laekumisest.

Now playing: